GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 6353436
nr 635 3436
Kaffeservis
Tete a tete, Empire
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 april 2010
kl 18:10:36
100 kr
150 kr
350 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren